Zbiórki po kwarantannie

Serdecznie zapraszamy wszystkie zuchy na zbiórki, które odbędą się od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10.00 do 12.30. Spotykamy się koło harcówki. Przypominamy o zabraniu maseczek. Konieczne jest, aby każdy zuch przyniósł ze sobą zgodę, która pozwala na uczestnictwo w zbiórkach. Konieczne jest uzupełnienie zgody i doniesienie jej na zbiórkę.

Imieniny Zuchowe

Serdecznie zapraszamy wszystkie zuchy na Imieniny Zuchowe, które odbędą się w tą sobotę 29.03 od godz. 10.00 do 12.00 w szkole podstawowej w Alwerni. Dojazd we własnym zakresie. Zgłoszenia zbieramy do piątku.

ZŁAZ HUFCA

Zapraszamy na złaz hufca, który odbędzie się 21-23 lutego w Szkole Podstawowej w Okleśnej. Koszt złazu wynosi 35 zł.  Bardzo proszę wszystkich rodziców, którzy chcą zgłosić swoje dziecko na złaz o dostarczenie zgód wraz z pieniędzmi do kadry.

BIWAK ZIMOWY 2020

W tym roku naszym kierunkiem ponownie Oświęcim! Po pięciu latach wracamy na zachodni kraniec województwa małopolskiego, aby tam wziąć udział w niesamowitej przygodzie! Aby wybrać się na szczepowy biwak zimowy trzeba: wysłać uzupełniony formularz (znajduje się on na stronie szczepu – kliknij tutaj) oddać wypełnioną zgodę, uiścić opłatę za wyjazd w wysokości 60 złotych, zapłacić składki członkowskie ZHP, zebrać się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie. […]

Składki i zgody na przynależność

Przypominamy i bardzo prosimy wszystkich rodziców o uzupełnienie zgody na przynależność (możecie ją znaleźć tutaj) i opłacenie składek członkowskich wynoszących 144zł/rok – kwotę można przelać na konto Hufca Krzeszowice – dane do przelewu: 18 8591 0007 0020 0092 3992 0001 Komenda Hufca ZHP Krzeszowice ul. Targowa 9 32-065 Krzeszowice

BIWAK GROMADY

Zapraszamy na biwak gromady, który odbędzie się 21-23 czerwca w Forcie 39 w Krakowie. Koszt biwaku wynosi 70 zł. Zbieramy się 21 czerwca o godzinie 16.15 koło harcówki w Tenczynku. Planowany przyjazd jest 23 czerwca ok. godziny 12.15. Bardzo proszę wszystkich rodziców, którzy chcą zgłosić swoje dziecko na biwak o obecność na najbliższej zbiórce ( jutro).

OBÓZ 2019

Tak jest, można już się zgłaszać na obóz! 🏕️ W tym roku Bałtyk na pewno będzie czarujący, gdyż nasze miejsce obozowania zamieni się w Szkołę Magii i Czarodziejstwa. 🔮 Bądźcie gotowi na niezapomnianą i magiczną trzynastkową przygodę wakacyjną, wcześniej jednak nie zapomnijcie wypełnić formularza zgłoszeniowego, który znajdziecie TUTAJ.

WYCIECZKA SZCZEPU

W sobotę, 23 marca, wybieramy się na szczepową wycieczkę do Krakowa! Prawdopodobnie zbieramy się o godzinie 8:20 na dworcu kolejowym w Krzeszowicach(czekamy na informację dotyczącą planowanych zmian w rozkładach jazdy pociągów). Będziemy uczestniczyć w obrzędowym apelu Chorągwi Krakowskiej na krakowskim Rynku Głównym o godzinie 10:00, w związku z czym wyjeżdżamy w mundurach! Po apelu będzie możliwość przebrania się w białe (ewentualnie czarne) koszulki szczepowe. Weźmiemy również udział w warsztatach w Teatrze Groteska oraz zwiedzimy Europeum. W planach […]

WYCIECZKA

Serdecznie zapraszamy na całodniową wycieczkę szczepu do Doliny Kobylańskiej, która odbędzie się 16 czerwca 2018r. Spotykamy się o godz. 9.00 na dworcu autobusowym w Krzeszowicach. Powrót w to samo miejsce ok.  godziny 19.30. Całkowity koszt wycieczki, łącznie z transportem i obiadem wynosi 15 zł. Bardzo prosimy zapisywać się do soboty – 9 czerwca na zbiórce.

ZIMOWISKO

Lista rzeczy do zabrania na biwak: mundur zuchowy zgodny z zasadami panującymi w gromadzie (zielona koszulka gromady i chusta), śpiwór i karimata, poduszka, latarka, przybory do mycia szczoteczka do zębów, ręcznik, kubek nietłukący, menażka, niezbędnik/sztućce, czapka, szalik, rękawiczki, nieprzemakalne obuwie, bielizna osobista (podkoszulki, majtki, skarpety itp.), długie spodnie, ciepła bluza lub sweter, lub polar, dres/piżama do spania, obuwie sportowe (do przebrania), produkty do przygotowania 2 […]